Často kladené otázky

Jakým způsobem probíhá objednání tréninkového plánu?
Jakmile projevíte zájem o mé služby, obratem Vám s potvrzením objednávky zašlu e-mailem úvodní dotazník. Poté, co mi tento dotazník zašlete vyplněný zpět, potvrdím Vám naši spolupráci včetně typu Vámi zvoleného balíčku a navrhnu vhodné tréninkové schéma a typy tréninku. Po Vašem odsouhlasení Vám do tří dnů zašlu e-mailem podrobný tréninkový plán ve formátu PDF dle zvoleného balíčku. Spolu s tréninkovým plánem zasílám i fakturu k zaplacení.

Co je náplní a jak probíhá úvodní osobní konzultace a trénink u Zlatého balíčku?
Nejprve spolu projdeme úvodní dotazník, který je zaměřen na získání potřebných informací pro sestavení tréninkového plánu na míru. Tato část obvykle trvá 60-70 minut. Poté spolu vyběhneme a ukážeme si některé vhodné tréninkové prvky, prohlédnu si Vás po běžecké stránce, řekneme si, jestli a jak zapracovat na stylu běhu a jaké typy tréninku pro Vás budou vhodné. Běžecká část trvá obvykle 50-90 minut.

Co znamená e-mailová konzultace 1x týdně včetně případné úpravy plánu?
E-mailová konzultace 1x týdně včetně případné úpravy plánu znamená, že každý týden máte možnost e-mailem mi sdělit, jak trénink probíhá, jaký z něj máte pocit a jestli nenastala nějaká okolnost (např. nemoc, náročná služební cesta nebo jakákoliv nečekaná situace), která může mít vliv na tréninkový plán. Následně ode mě e-mailem získáte zpětnou vazbu včetně případné úpravy plánu dle vzniklé okolnosti.

Co když budu někdy potřebovat e-mailovou konzultaci 2x v týdnu?
Pokud se tato situace vyskytne ojediněle a nikoli pravidelně, tak samozřejmě konzultaci neodmítnu.

Co když mám od vás sestavený tréninkový plán a během tréninku onemocním nebo se zraním?
V případě stříbrného a zlatého balíčku lze v rámci konzultace plán upravit s ohledem na vzniklé okolnosti. Podle vážnosti situace vyřeším popřípadě další postup s každým klientem individuálně.

Co se bude dít po skončení tréninkového plánu?
S většinou běžců jsem během trvání tréninkového plánu v průběžném kontaktu. Po ukončení tréninkového plánu Vás požádám o zhodnocení spolupráce a připomínky pro zlepšování mých služeb. Samozřejmě Vám nabídnu pokračování spolupráce na další období a na základě předchozí zkušenosti doporučím i vhodný balíček služeb.

Chtěla bych balíček s tréninkovým plánem darovat jako dárek. Jak mám postupovat?
Každý typ balíčku je možné darovat jako dárek. Více informací najdete zde.

Je možné s vámi domluvit přípravu na konkrétní závod, který bude třeba i za více než 6 měsíců?
Ano, můžeme se domluvit na jakkoliv dlouhém období s tím, že z naší úvodní komunikace (včetně zpracování úvodního dotazníku a případné osobní konzultace) vyplyne, jaký způsob spolupráce bude nejvhodnější. Následně sestavím základní dlouhodobý plán a domluvíme se, jaký typ balíčku pro spolupráci využijeme.  Dle tréninkové koncepce behejchytre.cz podrobný plán sestavuji vždy maximálně na 3 měsíce.

BehejChytre_photo8